• nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1
  • English

Moot Court z pracovního práva

Zaujalo tě pracovní právo, ať už z toho důvodu, že se právě připravuješ na zkoušku, nebo jsi už ostřílený matador, který už zná zákoník práce líp než samotný docent Hůrka? Chceš své zájmy a znalosti uplatnit před předními odborníky z praxe, zlepšit své právnické dovednosti a k tomu ještě vyhrát báječné ceny? Pak je moot court z pracovního práva, který ELSA Praha pořádá s renomovanou advokátní kanceláří bpv BRAUN PARTNERS, určen právě pro tebe!
P.S. Zkušenosti z první ruky výhodou.

Přihlášené 2členné týmy obdrží obratem zadání prvního kola, kde budou mít za úkol nejpozději do 31. 10. 2019 zaslat žalobu týkající se zero waste. Nejlepší čtyři týmy pak postoupí do ústního finále, konaného 14. 11. 2019 v prostorách bpv BRAUN PARTNERS. Zde se bude simulovat skutečné řízení před soudem s pozměněným zadáním.

Pro přihlášení do soutěže vyplňte přihlášku a zašlete ji na e-mail: academicactivities.prague@cz.elsa.org
Odkaz na přihlášku: http://bit.ly/2IBUYqM

Ceny:
1. místo: 10.000,-
2. místo: 6.000,-
Jednotlivci, který v soutěži získá od poroty ocenění “”Nejlepší řečník””, bude poskytnuta dvoutýdenní stáž v kanceláři bpv BRAUN PARTNERS.

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku. Byla založena v roce 2006 a její tým dnes tvoří více než 35 odborníků z řad českých, slovenských a německých právníků a daňových poradců, patřících často ve své specializaci k nejuznávanějším odborníkům v České republice či na Slovensku. Kromě pracovního práva se zabývají i právem obchodních společností, fúzemi a akvizicemi, financováním, právem nemovitostí, německým právem, energetickým právem, řešením sporů a rozhodčích řízení či právem EU.

Událost na FB najdeš zde: https://www.facebook.com/events/2407003262913249/