• nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1
  • English

Allen & Overy Legal Workshop

Vážení studenti,

je nám velkou ctí představit Vám 12. ročník úspěšného Legal Workshopu, který pravidelně pořádáme s naším generálním partnerem, advokátní kanceláří Allen & Overy.

Jedná se o jeden a půl denní workshop, který proběhne ve dnech 23. – 24. dubna 2020 a přináší Vám příležitost se seznámit s problematikou akvizic společností a mezinárodní arbitráže.

Celá akce je rozdělena do tematických bloků, které v sobě kloubí představení základních teoretických otázek, vztahujících se k vybranému tématu a jejich následné, co možná nejefektivnější, přenesení do praxe. Nebudete tedy ochuzeni o teoretický základ ani případové studie, které Vám budou vysvětleny opravdovými odborníky na danou problematiku. Na závěr dostanete i certifikát o absolvování, který bude zcela jistě tvořit významnou položku ve Vašem životopisu. Dalším lákadlem je i fakt, že vše proběhne přímo v sídle našeho partnera, advokátní kanceláře Allen & Overy v Praze, která Vás tímto všechny srdečně zve.

Vaše přihlášky prosím zašlete společně s Vaším životopisem v anglickém jazyce na adresu legal.workshop@allenovery.com do 2. dubna 2020, 23:59 CET.

Ubytování a strava budou zajištěny.

Těšíme se na Vás!