• Právnická fakulta Masarykovy univerzity, Veveří 70,
  • English

Jak se stát členem

Proč se stát členem ELSA Brno?

Přivítáme všechny studentky a studenty práv, kteří by se rádi stali členy ELSA. Členství Ti může přinést řadu výhod: v první řadě je to jednoduchá možnost získat potřebnou praxi v zahraničí v rámci stáží STEP. Lákavá je také možnost účastnit se nejrozmanitějších akcí pořádaných skupinami ELSA kdekoliv v Evropě, jako jsou například letní a zimní školy. Pokud jsi z nižšího ročníku, určitě se Ti také budou hodit starší kamarádi, kteří Ti pomohou s překonáváním studijních povinností.

ELSA Brno je spolek různých lidí rozmanitých zájmů, od studentů prvního ročníku po mladé advokáty či asistenty soudců, od úspěšných účastníků simulovaných soudní sporů po plodné spisovatele studentských prací, od milovníků klasické hudby po DJ moderních stylů! Prostor pro seberealizaci i společenské vyžití se zde najde pro každého.

Co mohou členové ELSA Brno dělat?

To záleží na každém osobně. Všechno i nic. Existují velmi aktivní členové ELSA, kteří získávají zajímavé zkušenosti při organizaci nejrůznějších aktivit. Těch si samozřejmě vážíme nejvíce. Rádi ale uvítáme i členy, kteří budou z povzdálí sledovat naši činnost a účastnit se našich akcí.

Členem se můžeš stát aktivním i pasivním. Největší rozdíl je v tom, že pokud se staneš pasivním členem, mine tě většina informačních e-mailů. Doporučujeme stát se pasivním členem, pokud se chceš do ELSA přidat kvůli STEP stáži či letní škole.

Jak se stát členem ELSA Brno?

Na webu www.freshers.cz najdeš formulář jak na aktivní, tak pasivní členství. Vyber preferovanou přihlášku, vyplň jí a pošli členský příspěvek, který činí 200 Kč na akademický rok. Po zaslání členského příspěvku se bez dalšího stáváš členem ELSA Brno. Pokud by tě zajímalo, jak chráníme tvé osobní údaje, přečti si Zásady ochrany osobních údajů. Jestli máš nějaké další dotazy, napiš na secgen.brno@cz.elsa.org!

Napište nám