• nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1
  • English

Taylor Wessing

Jsme advokátní kancelář, která je na trhu v České republice více jak dvacet let. Máme 25 právníků a patříme do rodiny advokátních kanceláří Taylor Wessing, které jsou rozmístěny téměř po všech kontinentech. Za uplynulých 12 měsíců jsme pro naše klienty uskutečnili transakce s celkovou hodnotou více než 25 mld. korun, z toho největší podíl zaujímaly transakce v oblasti Real Estate a M&A. Významné pro nás byly transakce v oblasti pracovního práva, duševního vlastnictví a práva obchodních společností. Naší specialitou je také zastupování klientů v oblasti řešení sporů a arbitráží. V rámci celé sítě advokátní kanceláře Taylor Wessing jsme i významným partnerem pro oblast developerských a nemovitostních projektů, kde zaznamenáváme významné úspěchy. Jako další významná oblast se pro naši advokátní kancelář jeví i oblast fúzí a akvizic.

Charakterizuje nás především mnoho transakcí, které jsou zpracované v rámci cross-border spolupráce nejen v rámci celé sítě Taylor Wessing.

V roce 2018 jsme byli v prestižním XI. ročníku firemního žebříčku PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU oceněni v těchto kategoriích:

  • 1. místo NEJLEPŠÍ KLIENTSKÝ SERVIS
  • Velmi doporučovaná pro kategorii DUŠEVNÍ VLASTNICTVÍ
  • Doporučovaná pro kategorie:
  • DEVELOPERSKÉ A NEMOVITOSTNÍ PROJEKTY
  • ŘEŠENÍ  SPORŮ A ARBITRÁŽE
  • PRACOVNÍ PRÁVO

V žebříčku Legal 500 pak byla advokátní kancelář Taylor Wessing Česká republika oceněna v kategoriích Commercial, Corporate, M&A a Real Estate. V žebříčku IFLR1000  byla Taylor Wessing Praha oceněna za oblast M&A. V žebříčku IP stars byla opět oceněna jmenovitě i Karin Pomaizlová, partnerka Taylor Wessing Praha.

Pražská pobočka také v uplynulém roce oznámila, že Karin Pomaizlová byla v celosvětovém žebříčku World Trademark Review 1000 pro rok 2019 ohodnocena za vynikající servis při poskytování kompletního právního servisu v oblasti ochranných známek. Zároveň v žebříčku World Trademark Review WTR 1000 pro rok 2018, v kategorii INTERNATIONAL, získala advokátní kancelář v České republice bronzovou medaili. Toto ocenění získala za vynikající obchodní know-how při poskytování kompletního servisu pro ochranné známky a díky úzké spolupráci s kolegy v jiných odděleních. Právníci v oblasti duševního vlastnictví byli oceněni za dosažení konkrétních cílů v této oblasti.

V posledním roce se velmi intenzivně v rámci České republiky věnujeme edukaci a prezentacím a konzultacím v oblasti bezpečnosti dat.

V roce 2018 jsme také opět otevřeli svou pobočku v moravské metropoli Brně, abychom tak vyhověli rostoucím požadavkům klientů i lokální poptávce po advokátních službách. Pobočka získala významnou posilu ve dvou nových zkušených advokátech s lokálními  znalostmi, kteří se ve své pozici zaměří především na rozvoj vztahů se současnými i budoucími klienty advokátní kanceláře.

Více na www.taylorwessing.com