ELSA Praha » O ELSA » Jak se stát členem

Jak se stát členem

Proč se stát členem ELSA?

Přivítáme všechny studentky a studenty práv, kteří by se rádi stali členy ELSA. Členství Ti může přinést řadu výhod: v první řadě je to jednoduchá možnost získat potřebnou praxi v zahraničí v rámci stáží STEP. Lákavá je také možnost účastnit se nejrozmanitějších akcí pořádaných skupinami ELSA kdekoliv v Evropě. Pokud jsi z nižšího ročníku, určitě se Ti také budou hodit starší kamarádi, kteří Ti pomohou s překonáváním studijních povinností.

ELSA Praha je spolek různých lidí rozmanitých zájmů, od studentů prvního ročníku po mladé advokáty či asistenty soudců, od úspěšných účastníků simulovaných soudní sporů po plodné spisovatele studentských prací, od milovníků klasické hudby po DJ moderních stylů! Prostor pro seberealizaci i společenské vyžití se zde najde pro každého.

Co mohou členové ELSA dělat?

To záleží na každém osobně. Všechno i nic. Existují velmi aktivní členové ELSA, kteří získávají zajímavé zkušenosti při organizaci nejrůznějších aktivit. Těch si samozřejmě vážíme nejvíce. Rádi ale uvítáme i členy, kteří budou z povzdálí sledovat naši činnost a účastnit se našich akcí.

Jak se stát členem ELSA?

Zastav se v kanceláři ELSA, nejlépe v dobu, kdy se schází členové - členské schůzky probíhají každou středu od 18 hod v místnosti č. 32 (kromě zkouškového období). Na těchto setkáních se dozvíte více o připravovaných akcích a především se seznámíte s elsáky. Kdyby náhodou v kanceláři nikdo nebyl, zkus jednoduše přijít znovu.