UEPActverec

UEPA Open Day

Autor: Marek Jindra, publikováno: 09/10/2017 08:28 | 0 komentářů

UEPA Open Day

Je tu první letošní Open Day!
24. října ve 3 hodiny odpoledne budete mít možnost navštívit česko-německou advokátní kancelář UEPA, která sídlí poblíž Palmovky.

UEPA advokáti s. r. o. svým klientům, převážně českým a německým společnostem, poskytuje kompletní servis v oblasti obchodního práva a souvisejících právních oborů. Těžiště činnosti kanceláře spočívá především v oblastech M&A a práva obchodních společností, práva nemovitostí a stavebního práva, compliance, ochrany osobních údajů, rozhodčích řízení a dále v některých oblastech práva duševního vlastnictví a v celé oblasti pracovního práva. UEPA je zakládajícím členem Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů a ICC Czech Republic.

Čeká na vás příjemné mezinárodní prostředí, prezentace činnosti UEPA, seznámení se základní problematikou GDPR a samozřejmě neformální setkání s partnery a ostatními členy týmu při dobrém pití a jídle.

15:00
Přivítání studentů v recepci kanceláře
15:15 - 15:45
Prezentace o činnosti kanceláře včetně krátké exkurze po kancelářích a přilehlých terasách
15:45 - 16:15
Krátký workshop na téma GDPR (ochrana osobních údajů)
16:15 - 17:30
Občerstvení, volná diskuse

Zároveň jde o skvělou příležitost dát o sobě vědět vedení společnosti a otevřít si tak dveře k možnému budoucímu zaměstnání. CV tedy s sebou!

Pozor, kapacita je omezena! V případě zájmu se prosím registuj nahttps://goo.gl/forms/WTUBFfBKibHh7d0i1. Pro více informací se neváhej obrátit na Jakuba Huňku a to buď přes e-mail seminarsconferences.prague@cz.elsa.org nebo přímo přes jeho profilfacebook.com/jakub.hunka

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.