ELSA Praha » Aktuálně » Společenské aktivity » Prvácký seznamovák
seznamovk na web pic

Prvácký seznamovák

Autor: Eva Karásková, publikováno: 15/06/2015 10:00 | 0 komentářů

ELSA Praha ve spolupráci s fakultou již po čtvrté navazuje na tradici seznamovacího kurzu pro studenty prvního ročníku. Díky velkému zájmu jsme letos opět pro studenty připravili rovnou dva termíny, a to 21. - 24. září
a 24. - 27. září. Akce se bude konat na Sázavě v areálu Sázavský ostrov.

Přechod ze střední školy, kde byly pevně dané třídy a lidské kolektivy, na vysokou školu, kde je celá výuka stavěna velmi individuálně, je pro studenty prvních ročníků náročný. Během akademického roku chybí příležitosti blíže se seznámit se spolužáky z ročníku a navázat s nimi trvalejší vztahy. Formou Prváckého seznamováku chceme studentům fakulty umožnit blíže se spřátelit pomocí různých teambuildingových aktivit, zábavných soutěží a zároveň je seznámit s fakultou a akademickým prostředím.

Součástí programu je akademický program v podobě přednášek zástupců kateder a studijního oddělení nebo osobní diskuse s děkanem a proděkanem pro magisterský program. Studenti se tak mohou dozvědět mnoho užitečných informací o studiu, sociálního vyžití na naší fakultě a v neposlední řadě získají užitečné rady od starších spolužáků.

Přidej se na FB událost zde.

Více informací zde.

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.