ELSA Plzeň » O ELSA » Partneři

Partneři

Generální partner ELSA Česká republika

 


 

Allen & Overy je jednou z předních mezinárodních právních praxí. Naše stále se rozšiřující síť 44 kanceláří v 29 zemích pokrývá Evropu, Asii, Pacifik, Blízký východ, Severní a Jižní Ameriku a Afriku, a díky ní máme jednu z nejrozsáhlejších působností na světě. Členství pražské kanceláře v této mezinárodní síti zajišťuje rozsáhlé sdílení znalostí, postupů, schopností a systémů informačních technologií.

Od vstupu na český trh v roce 1992 jsme získali pověst jedné z nejlepších kanceláří poskytujících právní služby v České republice. Naší silnou stránkou je kombinace mezinárodních zkušeností s hlubokými znalostmi českého právního a regulatorního prostředí. Většina našich právníků jsou Češi z nichž mnoho dokončilo postgraduální studia v USA, Velké Británii nebo Německu a pracovalo v našich mezinárodních kancelářích, zejména v Londýně. Nyní mají možnost pracovat na těch nejzajímavějších právních případech, primárně v anglickém jazyce.

Allen & Overy byla zvolena Top zaměstnavatelem roku 2011, 2012 a 2013 v oblasti „Právník“ v průzkumu pořádaném Českou studentskou unií mezi studenty právnických fakult. Práce v naší advokátní kanceláři je nesmírně náročná, ale také obohacující. Vždy po půl roce u nás mají nejen koncipienti, ale i studenti práv možnost navázat spolupráci s jiným advokátem. Formou tzv. „rotace“ se tak mohou seznámit s různými oblastmi práva. Naší předností je týmová spolupráce a komunikativní prostředí, uspějí ale pouze ti nejlepší.

Těšíme se na setkáni s Vámi při některém z našich projektů, jako např. Open days, Legal workshop, letní stáže a mnohé další.

 

Partneři ELSA Plzeň

 

 

 

ATLAS consulting spol. s r.o. je jedním z předních českých výrobců software. Vyvíjí a dodává moderní právní a ekonomické informační systémy pro malé, střední a velké společnosti. Poskytuje efektivní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení. Národní a evropský právní informační systém CODEXIS® je jedinečný zaměřením, výjimečný komplexností a úplností obsahu, originální způsobem zpracování, pestrou řadou výkonných funkcí a mnohými dalšími vlastnostmi, které usnadňují orientaci v národní a evropské legislativě. K dalším produktům společnosti patří např. DAŇOVÁ KANCELÁŘ®, EQUANTA®, LOGINET, THEMIO, OBCHODNÍ KANCELÁŘ®, PRACOVNÍ DOBA, NAVIGAL a další. Systémy jsou vystavěny na modulárním principu, což umožňuje sestavení individuální kolekce prvků dle požadavků a potřeb zákazníka. Společnost ATLAS consulting při rozvoji poskytovaných systémů aktivně spolupracuje s vysokými školami, státní správou a dalšími organizacemi.

Advokátní kancelář ŘANDA HAVEL LEGAL poskytuje právní služby českým a zahraničním společnostem, podnikatelům, soukromým osobám i veřejným institucím. Díky podrobné znalosti českého právního prostředí, domácího trhu a rozsáhlým zkušenostem našich právníků s mezinárodními transakcemi nabízí ŘANDA HAVEL LEGAL komplexní právní služby ve všech stěžejních oblastech práva.

 

PRIME LEGAL advokátní kancelář s.r.o. se od svého počátku orientuje na nadstandardní kvalitu poskytovaných služeb. Doménou kanceláře je právo obchodní s důrazem na právo závazkové a akciové. Právě akciové právo je oborem, ve kterém kancelář vyniká, když se může v tomto oboru pochlubit celou řadou zkušeností a také úspěchů. Samozřejmostí je právo občanské, a to v celé jeho šíři, včetně přípravy velkých developerských projektů. Dalším oborem, ve kterém se kancelář s úspěchem etabluje, je pak právo správní. Svým klientům zajišťuje kancelář hájení všech jejich práv před příslušnými orgány veřejné správy v rámci správního řízení či řízení dle speciálních zákonů.

 

iÚčto je účetnictví on-line, to znamená přístup do aplikace je odkudkoliv a kdykoliv. iÚčto lze využívat z počítače s různými operačními systémy, stejně tak z tabletu či smartphonu. Neříkáme mu jen tak „chytré online účetnictví“. Díky iÚčtu můžete mít své účty stále pod kontrolou, ať už využíváte daňovou evidenci či plnohodnotné účetnictví. Potřebujete vystavit fakturu a zaslat ji zákazníkovi? Není problém, stačí se jen připojit k internetu a doslova za pár vteřin je hotovo. Koneckonců, vždyť každý si to může sám zadarmo vyzkoušet, stačí se jen na www.iucto.cz do iÚčta přihlásit.

 

 

Nakladatelství Sagit je naším projektovým partnerem, jedná se o právní a ekonomické nakladatelství, které nám každoročně dodává aktuální vydání úplného znění Ústavy České republiky a Listiny základních práv a svobod pro studenty prvních ročníků.

Další stránky z této kategorie