ELSA Plzeň » O ELSA » Jak se stát členem

Jak se stát členem

Elektronická přihláška

 

Proč se stát členem ELSA Plzeň?

Členství v ELSA Ti může přinést řadu výhod. V první řadě je to jednoduchá možnost získat potřebnou praxi v zahraničí přes náš program STEP. Lákavá je také možnost účastnit se nejrozmanitějších akcí pořádaných skupinami ELSA kdekoliv v Evropě (Summer/Winter Law School, ...) nebo ELSA Plzeň (party, besedy, kurzy, snídaně ...). Pokud jsi z nižšího ročníku, určitě se Ti také budou hodit starší spolužáci, kteří Ti poradí s nesnázemi na nové škole.

 

Stále si myslíš, že ELSA Plzeň nedělá to, co Tě zajímá a co bys chtěl dělat? Tak do ní vstup, dělej to a získej pro to ostatní! Fantazii se meze nekladou.


Co musí členové dělat?

To záleží na rozhodnutí každého člena. Všechno nebo také nic. Existují velmi aktivní členové, kteří získávají zajímavé zkušenosti při organizaci nejrůznějších aktivit. Rádi ale uvítáme i pasivní členy, kteří budou z sledovat naši činnost a účastnit se akcí, které pořádáme.

Jak se přihlásit?

V první řadě je nutno vyplnit přihlášku z těchto stránek. Nebo nejlépe kontaktovat tajemníka a domluvit se přímo s ním. Většinou se také setkáváme každé 2 týdny na členských schůzkách. Na těchto schůzkách je možné dozvědět se o připravovaných akcích a především poznat další členy.

Další stránky z této kategorie
Jednotlivé podkategorie