ELSA Plzeň » O ELSA » Jak se stát členem

Jak se stát členem

Elektronická přihláška

 

Proč se stát členem ELSA Plzeň?

Vítáme všechny studentky a studenty práva, kteří by se rádi stali členy ELSA. Členství v ELSA Ti může přinést řadu výhod. V první řadě je to jednoduchá možnost získat potřebnou praxi v zahraničí. Lákavá je také možnost účastnit se nejrozmanitějších akcí pořádaných skupinami ELSA kdekoliv v Evropě. Pokud jsi z nižšího ročníku, určitě se Ti také budou hodit starší kamarádi, kteří Ti pomohou s překonáváním studijních povinností.

Co ELSA Plzeň dělá?

ELSA Plzeň rozvíjí komunikaci mezi akademickou právnickou obcí nejen na naší fakultě, v  ČR, ale i mezinárodně. V rámci různých společných akcí a společných projektů propojuje současné i budoucí decision makery z celé Evropy a umožňuje jim navázat vzájemné kontakty.

ELSA Plzeň participuje na různých akcích pořádaných naší fakultou. Je účastníkem mezinárodního projektu STEP, zaštiťuje různé projekty svých členů, které jsou zaměřeny na cokoliv, co je zrovna napadne a co alespoň vzdáleně souvisí s právem, právníky, studenty práva nebo studiem na naší fakultě.

Stále si myslíte, že ELSA Plzeň nedělá to, co Vás zajímá a co byste chtěli dělat? Tak do ní vstupte, dělejte to a získejte pro to ostatní! Fantazii se meze nekladou.

Co musí členové ELSA Plzeň dělat?

To záleží na rozhodnutí každého člena. Všechno a nic. Existují velmi aktivní členové ELSA, kteří získávají zajímavé zkušenosti při organizaci nejrůznějších aktivit. Těch si samozřejmě vážíme nejvíce. Rádi ale uvítáme i pasivní členy, kteří budou z povzdálí sledovat naši činnost.

Jak se stát členem ELSA Plzeň?

V první řadě je nutno vyplnit přihlášku z těchto stránek. Nebo kontaktovat jednoho z členů výboru, nejlépe tajemníka a domluvit se přímo s ním. Většinou se také setkáváme na pravidelných schůzkách v prostorách právnické knihovny. Na těchto setkáních je možné dozvědět se o připravovaných akcích a především poznat další členy.

Další stránky z této kategorie
Jednotlivé podkategorie