ELSA Plzeň » O ELSA

O ELSA

ELSA (Evropské sdružení studentů práva, orig. The European Law Students' Association) je mezinárodní, nezávislá, nepolitická a nezisková organizace. Byla založena za účelem setkávání mladých studentů práva na akcích, které jim umožní osobní rozvoj, seberalizaci a získávání nových zkušeností v oblasti práva. ELSA je tvořená studenty právnických fakult a mladými právníky z celé Evropy, kteří mají zájem o akademický i osobní růst.

ELSA nabízí studentům práv výjimečnou příležitost a prostor k získání nových dovedností a zlepšení těch stávajících. Je to jedinečné uskupení stvořené pro interakci mezi studenty, pedagogy a odborníky v oblasti práva a právu blízkých oborů – a to po celé Evropě!

ELSA byla založena v roce 1981 studenty z Maďarska, Německa, Polska a Rakouska. Její členská základna se stále rozrůstá a dnes je ELSA, s působností na téměř 300 fakultách ve 43 zemích, sdružující na 43 000 studentů a mladých právníků napříč celou Evropou, největším nezávislým sdružením studentů práv na světě!

Další stránky z této kategorie