souboj

Souboj fakult

Autor: ELSA Olomouc, publikováno: 14/03/2017 08:41 | 0 komentářů

Jménem ELSA Olomouc bychom vás rádi pozvali na již druhý ročník právnické soutěže Souboj fakult.
Jedná se o soutěž, která je určená pro všechny studenty právnických fakult napříč Českou republikou. Tato soutěž si klade za účel prověřit teoretické znalosti a praktické dovednosti soutěžících v rámci stanovených odvětví práva.

Letos budou mít soutěžící možnost vybrat si z trestního práva nebo obchodního práva a v jedné z těchto disciplín reprezentovat svoji fakultu a univerzitu.

Z každé fakulty se mohou zúčastnit 3 týmy maximálně po 3 studentech v daném odvětví, ve kterém budou soutěžit. Soutěž se skládá z písemné a ústní části.
Asi se ptáte, proč se zúčastnit?

Kromě toho, že si znovu procvičíte své „právnické“ schopnosti a dostanete možnost ukázat, že právě vaše právnická fakulta je ta nejlepší, získáte při úspěšném umístění hodnotné ceny, které vám brzy odhalíme.
Každý soutěžící od nás získá příspěvek na dopravu do Olomouce 100,- Kč a den vám také zpříjemníme rautem, který bude přímo v prostorách, kde bude probíhat soutěž.

Nebojte se a chopte se příležitosti reprezentovat vaši fakultu na republikové úrovni a možnosti dokázat, že právě vaše právnická fakulta je ta nejlepší v rámci celé České republiky. Kromě toho si také přijeďte vychutnat atmosféru universitního města Olomouce a kouzlo Moravy.

Podrobnější informace a pravidla soutěže naleznete v dokumentu, který je vložen níže. Pro přihlášení prosím využijte následující formulář: https://goo.gl/forms/X4oJAqrqKgUEtoe93 .
Deadline pro přihlašování je 10. 4. 2017.
Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na email hornakova@elsa.cz nebo mullerova@elsa.cz , rády vám na vše odpovíme.

Součástí Souboje fakult bude i soutěž mezi studenty PF UP v rámci předmětu Právo životního prostředí, za což mohou získat výhody v tomto předmětu, které jim byly sděleny v semiární výuce. 
Průběh a pravidla se použijí obdobně jako pro ostatní odvětví. Přihlašovat se můžete přes následující formulář: https://goo.gl/forms/B8ezD1zc5snzMRvw1

Těšíme se na vaše výkony a na vaši účast.

Vaše ELSA Olomouc

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.