LawDays logo3

LawDays.cz

Autor: Iveta Vildová, publikováno: 30/10/2012 14:25 | 0 komentářů

ELSA Česká republika připravuje zcela nový projekt – LawDays.cz. Spočívá v několika (v tomto – prvním – ročníku dvou) přednáškách od významných právníků z praxe v prostředí jejich advokátních kanceláří, které jsou v reálném čase streamované na internet, takže dovolují studentům z celé České republiky (a vlastně i Slovenska) přednášku sledovat z tepla svých domovů. Navíc i online diváci se budou moci do přednášky zapojit díky možnosti položení dotazu podobně, jako například v Hyde parku ČT24. 

6. listopadu od 18:00 proběhne přednáška Allen & Overy vedená Senior advokátkou Markétou Císařovou na téma "Jak účinně předcházet korupčnímu jednání ve společnostech".

7. listopadu rovněž od 18:00 bude vedoucí partner skupiny Obchodní právo/Fůze a akvizice advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners David Neveselý přednášet na téma "Mezigenerační transfer kapitálu".

Nakonec, kdybyste se chtěli přednášek zúčastnit i osobně (v pražských sídlech obou AK), stačí vyplnit následující přihlášku. Kapacita je omezená, tak spěchejte ;) http://bitly.com/XQ4reA 

Stream poběží na www.LawDays.cz 

 

Víc informací nalezenete na:

Facebook fanpage LawDays.cz

Facebook akce přednášky Allen & Overy 

Facebook akce přednášky Havel, Holásek & Partners

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.