ELSA Olomouc » Aktuálně » Společenské aktivity » Fotosoutěž PF UPOL 2014
bez obrázku

Fotosoutěž PF UPOL 2014

Autor: Admin Olomouc, publikováno: 19/04/2015 12:00 | 0 komentářů

Vážení a milí přátelé naší fakulty,

 

dlouho očekávaná chvíle je tady. Děkanka PF, paní prof. Hrušáková ve spolupráci s ELSA Olomouc vyhlašuje výsledky fotosoutěže Život na právech. Přihlášené fotografie a koláže soutěžily ve dvou kategoriích a to cena akademické obce a cena poroty.

 

Vítěz první kategorie byl vybrán na základě elektronického hlasování, které probíhalo na podzim loňského roku. Hlasování bylo do poslední chvíle vyrovnané a o první místo „bojovalo“ několik fotek. Nakonec vox populi rozhodl, že se vítězem stal snímek Alice Tabačíkové, studentky 4. ročníku PF. Alici i jejím spolutvůrkyním gratulujeme. Jejich fotka je výbornou ukázkou toho, že studium na naší fakultě není jen skvělou přípravou na profesní život, ale hlavně základnou pro věčná kamarádství.

 

Vítěze druhé kategorie vybrala porota začátkem tohoto roku. Porotu nejvíce oslovil dokumentární snímek Tomáše Koliby, studenta 5. ročníku PF. Tomáš dokázal zachytit naši fakultu staticky i v pohybu – jako místo se speciálním geniem loci i živé místo se studenty dobíhajícími na přednášky a semináře.

 

Vítězům náleží stipendium podle pravidel vyhlášení soutěže.

 

Oběma vítězům gratulujeme a ostatním soutěžícím děkujeme za krásné fotky a zájem o zachycení života na právech.

 

Alice Tabačíková

Tomáš Koliba

 

Kompletní galerii přihlášených najdete zde:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.851320028245633.1073741830.829996040378032&type=3

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.