ELSA Olomouc » Aktuálně » Mezinárodní aktivity » Římskoprávní Moot Court 2016
riman2

Římskoprávní Moot Court 2016

Autor: Tereza Hanusová, publikováno: 10/03/2016 01:38 | 0 komentářů

ELSA Olomouc si Vás dovoluje pozvat na tradiční mezinárodní Římskoprávní Moot Court. Co je to moot court? Jedná se o simulovaný soudní spor, jehož hlavním cílem je prověřit argumentační dovednosti a znalosti studentů v rurčité právní oblasti. V tomto případě v oblasti římského práva.

Připravte se na zkoušku z římského práva, případně opraště své znalosti z prvního ročníku a zúčastněte se této jedinečné akce, která je již roky podporovaná katedrou teorie práva a právních dějin Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.Jak se do soutěže připojit?

Sestav tým o maximálním počtu tří členů.

Přihlásit se můžete pomoci příhlašovacího formuláře a to až do 31.3.2016. Nezapomeňte si přečíst pravidla a sledovat aktuální informace na Facebooku.A jak bude soutěž probíhat?

V první části fakultního kola, které je písemné, budou týmy (dne 7.4.2016) řešit zadané případy z oblasti římského práva. V druhém kole (dne 25.4.2016) týmy ústně obhájí své vypracované kauzy před odbornou porotou.

Vítěz fakultního kola postupuje do mezinárodního finále, které se tento rok koná 27. 4. 2016 v Trnavě.Neváhejte a přijďte si zasoutěžit o hodnotné ceny a finále v Trnavě!Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.