Partneři

ELSA Česká republika děkuje svým partnerům.

GENERÁLNÍ PARTNER ELSA ČESKÁ REPUBLIKA


 

Allen & Overy je jednou z předních mezinárodních právních praxí, která na trhu působí již 87 let. Naše stále se rozšiřující síť 44 kanceláří v 31 zemích pokrývá Evropu, Asii, Pacifik, Blízký východ, Severní a Jižní Ameriku a Afriku,
a díky ní máme jednu z nejrozsáhlejších působností na světě. 
Členství pražské kanceláře v této mezinárodní síti zajišťuje rozsáhlé sdílení znalostí, postupů, schopností a systémů informačních technologií. 

 Od vstupu na český trh v roce 1992 jsme získali pověst jedné z nejlepších kanceláří poskytujících právní služby v České republice. Naší silnou stránkou je kombinace mezinárodních zkušeností s hlubokými znalostmi českého právního a regulatorního prostředí. Většina našich právníků má české občanství, z nichž mnoho dokončilo postgraduální studia v USA, Velké Británii nebo Německu a pracovalo v našich mezinárodních kancelářích, zejména v Londýně. Nyní mají možnost pracovat na těch nejzajímavějších právních případech, a to primárně v anglickém jazyce.

Právě naše česká pobočka Allen & Overy  získala ocenění Czech Law firm of the year 2017 v rámci IFLR Europe awards 2017 a v letech 2014, 2015 a 2016 byla zvolena Top zaměstnavatelem roku v oblasti „Právník“ v průzkumu pořádaném Českou studentskou unií mezi studenty právnických fakult. Práce v naší advokátní kanceláři je nesmírně náročná, ale také obohacující. Vždy po půl roce u nás mají nejen koncipienti, ale i studenti práv možnost navázat spolupráci s jiným advokátem. Formou tzv. „rotace“ se tak mohou seznámit s různými oblastmi práva. Naší předností je týmová spolupráce a komunikativní prostředí, uspějí ale pouze ti nejlepší.

 Těšíme se na setkání s Vámi při některém z našich firemních projektů, jako např. Open days, Legal workshop, letní stáže a mnohé další.

PARTNEŘI ELSA ČESKÁ REPUBLIKA

 

Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners

Jsme významnou českou dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláří s mezinárodním zázemím. Jako Váš lokální partner v rámci mezinárodní spolupráce zajišťujeme prvotřídní právní servis v cizích právních jurisdikcích, jakož i osobní podíl na sestavení správného týmu pro Vaši transakci.
CHSH Kališ & Partners je součástí mezinárodní sítě advokátních kanceláří CHSH zastřešených renomovanou vídeňskou advokátní kanceláří CHSH – Cerha Hempel Spiegelfeld Hlawati. Nabízíme tým více než 170 právníků poskytujících poradenství v 9 evropských státech, který klientům garantuje nejen zkušenosti v oboru na nejvyšší úrovni, ale také pochopení jeho podnikatelských aktivit napříč celou CEE oblastí. Úzká spolupráce mezi CHSH kancelářemi zajišťuje klientům kvalitní, rychlá a efektivní řešení šitá na míru jejich potřebám.

CHSH Kališ & Partners je součástí mezinárodní sítě advokátních kanceláří CHSH zastřešených renomovanou vídeňskou advokátní kanceláří CHSH – Cerha Hempel Spiegelfeld Hlawati. Nabízí tým více než 170 právníků poskytujících poradenství v 9 evropských státech, který klientům garantuje nejen zkušenosti v oboru na nejvyšší úrovni, ale také pochopení jeho podnikatelských aktivit napříč celou CEE oblastí. Úzká spolupráce mezi CHSH kancelářemi zajišťuje klientům kvalitní, rychlá a efektivní řešení šitá na míru jejich potřebám.

 ATLAS consulting, dodavatel právního systému CODEXIS®

ATLAS consulting spol. s r.o. je jedním z předních českých výrobců software. Vyvíjí a dodává moderní právní a ekonomické informační systémy pro malé, střední a velké společnosti. Poskytuje efektivní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení. Národní a evropský právní informační systém CODEXIS® je jedinečný zaměřením, výjimečný komplexností a úplností obsahu, originální způsobem zpracování, pestrou řadou výkonných funkcí a mnohými dalšími vlastnostmi, které usnadňují orientaci v národní a evropské legislativě. K dalším produktům společnosti patří např. DAŇOVÁ KANCELÁŘ®, EQUANTA®, LOGINET, THEMIO, OBCHODNÍ KANCELÁŘ®, PRACOVNÍ DOBA, NAVIGAL a další. Systémy jsou vystavěny na modulárním principu, což umožňuje sestavení individuální kolekce prvků dle požadavků a potřeb zákazníka. Společnost ATLAS consulting při rozvoji poskytovaných systémů aktivně spolupracuje s vysokými školami, státní správou a dalšími organizacemi.

 

 

 

Advokátní kancelář Mališ Nevrkla Legal se zaměřuje na poskytování právních služeb s vysokou přidanou hodnotou pro českou i mezinárodní klientelu, a to zejména v oblasti obchodního a občanského práva, práva nemovitostí, duševního vlastnictví a informačních technologií, právních vztahů s mezinárodním prvkem, právního vymáhání a správy pohledávek, medicínského a farmaceutického a pracovního práva. Její předností je komplexní a strategický přístup k řešení právních případů, vysoká úroveň právní analýzy, poskytování právních služeb v češtině i angličtině na ekvivalentní úrovni a mezinárodní zkušenosti.

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners se sídlem v Praze a s pobočkami v Brně, Ostravě a Bratislavě je s týmem 140 právníků, z toho 21 partnerů, a více než 300 spolupracovníků, největší česko-slovenskou právnickou firmou. Právníci kanceláře jsou pravidelně uváděni mezi vedoucími či doporučovanými specialisty renomovanými mezinárodními ratingovými publikacemi jako jsou PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, European Legal Experts, Global Law Experts a IFLR 1000; tyto publikace uvádějí kancelář jako jednu z nejlepších právních firem pro transakce realizované v České republice v oblasti fúzí a akvizic, obchodního práva a práva obchodních společností, bankovního a finančního práva, práva kapitálových trhů, insolvence a restrukturalizace, stavebního práva, práva nemovitostí, pracovního práva a řešení sporů. Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners má nejkomplexnější mezinárodní podporu dostupnou pro české a slovenské advokátní kanceláře.

Wolters Kluwer, a. s. je přední vydavatel a poskytovatel informačních produktů a služeb na českém trhu. Soustředí se hlavně na oblast práva, daní, účetnictví, korporátních služeb, finančních služeb a vzdělávání. Jejím cílem je poskytnout informace, nástroje a řešení, které pomohou odborníkům efektivně se rozhodovat a zlepšovat jejich produktivitu.

 

iucto.cz

 

"Chytré online účetnictví"

 

 

Living Venues

 

Když chystáte firemní akci, svatbu, rodinnou oslavu nebo setkání s přáteli…

Když rádi cestujete a poznáváte nová místa…

Když si chcete vychutnat skvělé jídlo a objevovat nové chutě…

Když chcete zažít něco neobyčejného…

… jsou tu LIVING VENUES – místa, kde to žije.

 

Charakteristickým rukopisem autorky v módní tvorbě je přenos elegance a ženskosti do oděvů v kolekcích Ready to wear a Haute Couture. Jitka Klett vytváří vlastní autorské dezény inspirované kulturou a dizajnem různých zemí a národů. Jedním z typických znaků její tvorby je i práce s vysoce kvalitními materiály a jejich nejvyšší kvalita zpracování.

Tvorba Jitky Klett se pravidelně prezentuje na samostatných autorských módních přehlídkách a také na významných módních týdnech mody, tzv. Fashion Week po celém světě (Dubai, Paříž, New York, Praha, Abu Dhabi, Bejrút, Harbin a jiné).

Tato česko-slovenská návrhářka má ateliér v rokokové budově v samém srdci Prahy, v historickém centru slovenských  Košic, nebo ji najdete i v jedné z nejluxusnejších módních  čtvrtí Dubai Design District ve Spojených arabských emirátech. Zde vznikají všechny její jedinečné modely  kolekcí  RTW a Couture s  designem módní značky Jitka Klett,  které vyhledávají ženy po celém světe.