ELSA Česká republika » Kontakty » Seznam předcházejících Výborů ELSA Česká republika

Seznam předcházejících Výborů ELSA Česká republika


Předchozí Výbory ELSA Česká republika
2015/2016  
BEE Matěj Benda
FM Mirka Pešková
MKT Oliver Švolík
AA Tereza Havlíčková
S&C Hana Štaffová
STEP Aneta Korcová
   
2014/2015
BEE
Filip Drnec
IM
Elen Konečná
FM
Marek Škultéty
MKT
Martin Dolinský
AA
Lenka Kubická
S&C
Petr Uklein (do 23.11.2014)
STEP
Šárka Dimitriadisová
Director for ELSA Career
Vojtěch Prokop
Director for Seminars and Conferences Matěj Benda
Director for Marketing Rostislav Andrlík
Director for PrímaLex
Daniela Wurzlová
2013/2014
 
BEE Ján Kvietok
IM Martina Pumprlová
FM Marek Škultéty (od 10.11.2013)
MKT Rostislav Andrlík (od 10.11.2013)
AA Hana Pavlišová
S&C Jana Holevlová
STEP Šárka Dimitriadisová
Direktor pro PrímaLEX
Daniela Wurzlová
Direktor pro Alumni Kristyna Špalková (21.2.2014)
Direktor pro IT Rostislav Andrlík (do 10.11.2013)
Direktor pro FM Marek Škultéty (do 10.11.2013)
Direktor pro Design Jakub Motl
   
2012/2013  
BEE Jiří Kramář (do 23.11.2012)/ Iva Šimková (od 24.11.2012)
IM Michal Földeš (do 18.9. 2012)
FM Jiří Kramář (Direktor od 3.12.2012)
MKT Iveta Vildová
AA Kateřina Kapková
S&C Lenka Pekařová
STEP Šárka Malinovská
Direktor pro IT Samuel Král (od 13.1.2013)
Direktor pro Alumni Kristína Špalková
Direktor pro PrímaLEX Barbora Červenková (do 22.4.2013)
Direktor pro MCC Jan Dobeš
   
2011/2012  
BEE Monika Kretková (do 10.11.2011)/ Jří Kramář (od 13.11.2011)
IM Jiří Kramář (do 11.11.2011) / Petr Oulehla (od 13.11.2011)
FM Radek Píša
MKT Pavel Mařánek (do pol. funkčního období) / Martin Chládek
AA Lenka Novotná
S&C Iva Šimková
STEP Hana Macková
   
2010/2011  
BEE Jan Kazda
IM Vojtěch Říha
FM Jiří Kramář (Direktor)
MKT Petr Dombek
AA Oľga Mitášová 
S&C Monika Kretková
STEP Hana Macková
   
2009/2010  
BEE Kateřina Bukovská
IM Karolína Kroupová
FM Jozef Kubinec
MKT Martin Pulztner
AA Jiří Mačát
S&C Jakub Čech
STEP Iva Hanyšová
   
2008/2009  
BEE Jakub Gejdoš
IM Lukáš Pruška
FM Jarmila Pilková
MKT Martin Bílý
AA Jana Drbolová
S&C Jakub Reindl
STEP Kateřina Bukovská
   
2007/2008  
BEE Martin Doležal
IM Oľga Mitášová
FM Tomáš Urban
MKT David Petr
AA Robert Furiel
S&C Igor Barilík
STEP Barbora Bednaříková
 
2006/2007  
BEE Filip Vrubel
IM Gabriel Navrátilová
FM Tomáš Urban
MKT Martin Doležal
AA Jan Zahálka
S&C Tereza Bílková
STEP Kristýna Pokorná
   
2005/2006  
BEE Jiří Melkus
IM Markéta Vallová
FM Alexandr Štěpanovič
MKT Jan Klusáček
AA Pavla Belloňová
S&C Tereza Bílková
STEP Luboš Jemelka
 
2004/2005  
BEE Milan Malý
IM Jozef Mikloško
FM Alexandr Štěpanovič
MKT Jaroslav Brož
AA Pavla Belloňová
S&C Petra Herková
STEP  
Director for Student Media Tereza Bílková
Director for MCC Jiří Melkus
   
2003/2004  
BEE Marek Antoš
IM Štěpán Holub
FM Hana Červinková
MKT Jiří Slováček
AA Milan Malý
S&C Tomáš Korotvička
STEP Luboš Jemelka
Director for MCC Jiří Melkus
Director for Student Media Tereza Bílková
Director for Essay Competition Michala Blažková
   
2002/2003  
BEE Marek Antoš
IM Štěpán Holub
FM Lucie Wachtlová
MKT Jiří Slováček
AA Pavel Raboch
S&C Tomáš Korotvička
STEP Luboš Jemelka
Director for PR Tereza Bílková
Director for AA Michala Blažková
   
2001/2002  
BEE Václav Filip
IM Hana Nevřalová
FM Lucie Wachtlová
MKT Jiří Slováček
AA Kateřina Klímová
S&C Jiří Hes
STEP Luboš Jemelka
Director for S&C Martin Abraham
Director for MKT Pavel Raboch
   
2000/2001  
BEE Pavel Říčka
IM Tomáš Nahodil
FM Barbora Orlíková
MKT Petr Jäger
AA Václav Filip
S&C  
STEP Martin Šlechta
   
1999/2000  
BEE Jan Slanina
IM Pavel Říčka
FM Barbora Orlíková
MKT Petr Jäger
AA Ladislav Prokůpek
S&C Josef Jirkal
STEP Ondřej Dostál
   
1998/1999  
BEE Tomáš Říčka
IM Jan Slanina
FM Barbora Orlíková
MKT Lukáš Jelínek
AA  
S&C  
STEP  
   
1997/1998  
BEE Petr Czyšž
IM  
FM  
MKT  
AA  
S&C  
STEP  
   
1996/1997  
BEE Filip Melzer
IM  
FM Tomáš Pavlíček
MKT  
AA  
S&C  
STEP  
   
1995/1996  
BEE Petra Tomášková
IM  
FM Kateřina Sochorová
MKT  
AA  
S&C  
STEP  
   
1994/1995  
BEE Kateřina Mlčková
IM Tomáš Skála
FM Jarek Škvrna
MKT  
AA  
S&C  
STEP  
   
1993/1994  
BEE Jana Hrsková
IM  
FM Jarek Škvrna
MKT  
AA  
S&C  
STEP

Předchozí Výbory ELSA Česká republika

 

2016/2017

BEE Nikola Krátká

IM Anežka Sellingerová

FM Martina Soukupová

MKT Eva Karásková

AA Vítězslav Traurig

S&C Rroman Zapletal

STEP Lucie Kalousková

 

2015/2016  

BEE Matěj Benda

FM Mirka Pešková

MKT Oliver Švolík

AA Tereza Havlíčková

S&C Hana Štaffová

STEP Aneta Korcová

   

2014/2015

 

BEE Filip Drnec

IM Elen Konečná

FM Marek Škultéty

MKT Martin Dolinský

AA Lenka Kubická

S&C Petr Uklein (do 23.11.2014)

STEP Šárka Dimitriadisová

Director for ELSA Career Vojtěch Prokop

Director for Seminars and Conferences Matěj Benda

Director for Marketing Rostislav Andrlík

Director for PrímaLex

Daniela Wurzlová

 

 

2013/2014

BEE Ján Kvietok

IM Martina Pumprlová

FM Marek Škultéty (od 10.11.2013)

MKT Rostislav Andrlík (od 10.11.2013)

AA Hana Pavlišová

S&C Jana Holevlová

STEP Šárka Dimitriadisová

Direktor pro PrímaLEX Daniela Wurzlová

Direktor pro Alumni Kristyna Špalková (21.2.2014)

Direktor pro IT Rostislav Andrlík (do 10.11.2013)

Direktor pro FM Marek Škultéty (do 10.11.2013)

Direktor pro Design Jakub Motl

   

2012/2013  

BEE Jiří Kramář (do 23.11.2012)/ Iva Šimková (od 24.11.2012)

IM Michal Földeš (do 18.9. 2012)

FM Jiří Kramář (Direktor od 3.12.2012)

MKT Iveta Vildová

AA Kateřina Kapková

S&C Lenka Pekařová

STEP Šárka Malinovská

Direktor pro IT Samuel Král (od 13.1.2013)

Direktor pro Alumni Kristína Špalková

Direktor pro PrímaLEX Barbora Červenková (do 22.4.2013)

Direktor pro MCC Jan Dobeš

   

2011/2012  

BEE Monika Kretková (do 10.11.2011)/ Jří Kramář (od 13.11.2011)

IM Jiří Kramář (do 11.11.2011) / Petr Oulehla (od 13.11.2011)

FM Radek Píša

MKT Pavel Mařánek (do pol. funkčního období) / Martin Chládek

AA Lenka Novotná

S&C Iva Šimková

STEP Hana Macková

   

2010/2011  

BEE Jan Kazda

IM Vojtěch Říha

FM Jiří Kramář (Direktor)

MKT Petr Dombek

AA Oľga Mitášová 

S&C Monika Kretková

STEP Hana Macková

   

2009/2010  

BEE Kateřina Bukovská

IM Karolína Kroupová

FM Jozef Kubinec

MKT Martin Pulztner

AA Jiří Mačát

S&C Jakub Čech

STEP Iva Hanyšová

   

2008/2009  

BEE Jakub Gejdoš

IM Lukáš Pruška

FM Jarmila Pilková

MKT Martin Bílý

AA Jana Drbolová

S&C Jakub Reindl

STEP Kateřina Bukovská

   

2007/2008  

BEE Martin Doležal

IM Oľga Mitášová

FM Tomáš Urban

MKT David Petr

AA Robert Furiel

S&C Igor Barilík

STEP Barbora Bednaříková

 

2006/2007  

BEE Filip Vrubel

IM Gabriel Navrátilová

FM Tomáš Urban

MKT Martin Doležal

AA Jan Zahálka

S&C Tereza Bílková

STEP Kristýna Pokorná

   

2005/2006  

BEE Jiří Melkus

IM Markéta Vallová

FM Alexandr Štěpanovič

MKT Jan Klusáček

AA Pavla Belloňová

S&C Tereza Bílková

STEP Luboš Jemelka

 

2004/2005  

BEE Milan Malý

IM Jozef Mikloško

FM Alexandr Štěpanovič

MKT Jaroslav Brož

AA Pavla Belloňová

S&C Petra Herková

STEP  

Director for Student Media Tereza Bílková

Director for MCC Jiří Melkus

   

2003/2004  

BEE Marek Antoš

IM Štěpán Holub

FM Hana Červinková

MKT Jiří Slováček

AA Milan Malý

S&C Tomáš Korotvička

STEP Luboš Jemelka

Director for MCC Jiří Melkus

Director for Student Media Tereza Bílková

Director for Essay Competition Michala Blažková

   

2002/2003  

BEE Marek Antoš

IM Štěpán Holub

FM Lucie Wachtlová

MKT Jiří Slováček

AA Pavel Raboch

S&C Tomáš Korotvička

STEP Luboš Jemelka

Director for PR Tereza Bílková

Director for AA Michala Blažková

   

2001/2002  

BEE Václav Filip

IM Hana Nevřalová

FM Lucie Wachtlová

MKT Jiří Slováček

AA Kateřina Klímová

S&C Jiří Hes

STEP Luboš Jemelka

Director for S&C Martin Abraham

Director for MKT Pavel Raboch

   

2000/2001  

BEE Pavel Říčka

IM Tomáš Nahodil

FM Barbora Orlíková

MKT Petr Jäger

AA Václav Filip

S&C  

STEP Martin Šlechta

   

1999/2000  

BEE Jan Slanina

IM Pavel Říčka

FM Barbora Orlíková

MKT Petr Jäger

AA Ladislav Prokůpek

S&C Josef Jirkal

STEP Ondřej Dostál

   

1998/1999  

BEE Tomáš Říčka

IM Jan Slanina

FM Barbora Orlíková

MKT Lukáš Jelínek

AA  

S&C  

STEP  

   

1997/1998  

BEE Petr Czyšž

IM  

FM  

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1996/1997  

BEE Filip Melzer

IM  

FM Tomáš Pavlíček

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1995/1996  

BEE Petra Tomášková

IM  

FM Kateřina Sochorová

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1994/1995  

BEE Kateřina Mlčková

IM Tomáš Skála

FM Jarek Škvrna

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1993/1994  

BEE Jana Hrsková

IM  

FM Jarek Škvrna

MKT  

AA  

S&C  

STEP

Předchozí Výbory ELSA Česká republika

 

 

 

2015/2016  

BEE Matěj Benda

FM Mirka Pešková

MKT Oliver Švolík

AA Tereza Havlíčková

S&C Hana Štaffová

STEP Aneta Korcová

   

2014/2015

 

BEE

Filip Drnec

IM

Elen Konečná

FM

Marek Škultéty

MKT

Martin Dolinský

AA

Lenka Kubická

S&C

Petr Uklein (do 23.11.2014)

STEP

Šárka Dimitriadisová

Director for ELSA Career

Vojtěch Prokop

Director for Seminars and Conferences Matěj Benda

Director for Marketing Rostislav Andrlík

Director for PrímaLex

Daniela Wurzlová

 

 

2013/2014

 

 

BEE Ján Kvietok

IM Martina Pumprlová

FM Marek Škultéty (od 10.11.2013)

MKT Rostislav Andrlík (od 10.11.2013)

AA Hana Pavlišová

S&C Jana Holevlová

STEP Šárka Dimitriadisová

Direktor pro PrímaLEX

 

Daniela Wurzlová

Direktor pro Alumni Kristyna Špalková (21.2.2014)

Direktor pro IT Rostislav Andrlík (do 10.11.2013)

Direktor pro FM Marek Škultéty (do 10.11.2013)

Direktor pro Design Jakub Motl

   

2012/2013  

BEE Jiří Kramář (do 23.11.2012)/ Iva Šimková (od 24.11.2012)

IM Michal Földeš (do 18.9. 2012)

FM Jiří Kramář (Direktor od 3.12.2012)

MKT Iveta Vildová

AA Kateřina Kapková

S&C Lenka Pekařová

STEP Šárka Malinovská

Direktor pro IT Samuel Král (od 13.1.2013)

Direktor pro Alumni Kristína Špalková

Direktor pro PrímaLEX Barbora Červenková (do 22.4.2013)

Direktor pro MCC Jan Dobeš

   

2011/2012  

BEE Monika Kretková (do 10.11.2011)/ Jří Kramář (od 13.11.2011)

IM Jiří Kramář (do 11.11.2011) / Petr Oulehla (od 13.11.2011)

FM Radek Píša

MKT Pavel Mařánek (do pol. funkčního období) / Martin Chládek

AA Lenka Novotná

S&C Iva Šimková

STEP Hana Macková

   

2010/2011  

BEE Jan Kazda

IM Vojtěch Říha

FM Jiří Kramář (Direktor)

MKT Petr Dombek

AA Oľga Mitášová 

S&C Monika Kretková

STEP Hana Macková

   

2009/2010  

BEE Kateřina Bukovská

IM Karolína Kroupová

FM Jozef Kubinec

MKT Martin Pulztner

AA Jiří Mačát

S&C Jakub Čech

STEP Iva Hanyšová

   

2008/2009  

BEE Jakub Gejdoš

IM Lukáš Pruška

FM Jarmila Pilková

MKT Martin Bílý

AA Jana Drbolová

S&C Jakub Reindl

STEP Kateřina Bukovská

   

2007/2008  

BEE Martin Doležal

IM Oľga Mitášová

FM Tomáš Urban

MKT David Petr

AA Robert Furiel

S&C Igor Barilík

STEP Barbora Bednaříková

 

2006/2007  

BEE Filip Vrubel

IM Gabriel Navrátilová

FM Tomáš Urban

MKT Martin Doležal

AA Jan Zahálka

S&C Tereza Bílková

STEP Kristýna Pokorná

   

2005/2006  

BEE Jiří Melkus

IM Markéta Vallová

FM Alexandr Štěpanovič

MKT Jan Klusáček

AA Pavla Belloňová

S&C Tereza Bílková

STEP Luboš Jemelka

 

2004/2005  

BEE Milan Malý

IM Jozef Mikloško

FM Alexandr Štěpanovič

MKT Jaroslav Brož

AA Pavla Belloňová

S&C Petra Herková

STEP  

Director for Student Media Tereza Bílková

Director for MCC Jiří Melkus

   

2003/2004  

BEE Marek Antoš

IM Štěpán Holub

FM Hana Červinková

MKT Jiří Slováček

AA Milan Malý

S&C Tomáš Korotvička

STEP Luboš Jemelka

Director for MCC Jiří Melkus

Director for Student Media Tereza Bílková

Director for Essay Competition Michala Blažková

   

2002/2003  

BEE Marek Antoš

IM Štěpán Holub

FM Lucie Wachtlová

MKT Jiří Slováček

AA Pavel Raboch

S&C Tomáš Korotvička

STEP Luboš Jemelka

Director for PR Tereza Bílková

Director for AA Michala Blažková

   

2001/2002  

BEE Václav Filip

IM Hana Nevřalová

FM Lucie Wachtlová

MKT Jiří Slováček

AA Kateřina Klímová

S&C Jiří Hes

STEP Luboš Jemelka

Director for S&C Martin Abraham

Director for MKT Pavel Raboch

   

2000/2001  

BEE Pavel Říčka

IM Tomáš Nahodil

FM Barbora Orlíková

MKT Petr Jäger

AA Václav Filip

S&C  

STEP Martin Šlechta

   

1999/2000  

BEE Jan Slanina

IM Pavel Říčka

FM Barbora Orlíková

MKT Petr Jäger

AA Ladislav Prokůpek

S&C Josef Jirkal

STEP Ondřej Dostál

   

1998/1999  

BEE Tomáš Říčka

IM Jan Slanina

FM Barbora Orlíková

MKT Lukáš Jelínek

AA  

S&C  

STEP  

   

1997/1998  

BEE Petr Czyšž

IM  

FM  

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1996/1997  

BEE Filip Melzer

IM  

FM Tomáš Pavlíček

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1995/1996  

BEE Petra Tomášková

IM  

FM Kateřina Sochorová

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1994/1995  

BEE Kateřina Mlčková

IM Tomáš Skála

FM Jarek Škvrna

MKT  

AA  

S&C  

STEP  

   

1993/1994  

BEE Jana Hrsková

IM  

FM Jarek Škvrna

MKT  

AA  

S&C  

STEP