ELSA Česká republika » Aktuálně » Vzdělávací aktuality » Negotiation Competition 2017
nc

Negotiation Competition 2017

Autor: Jan Šmok, publikováno: 01/10/2017 23:04 | 0 komentářů
Negotiation Competition 2017

Studentská organizace ELSA Česká republika ve spolupráci s advokátní kanceláří CHSH Kališ & Partners s.r.o. vyhlašuje soutěž Negotiation Competition 2017.

Rádi byste si prověřili či upevnili své vyjednávací schopnosti? Zajímáte se o obchodní společnosti? Chtěli byste mít možnost projevit své dovednosti před zástupci advokátní kanceláře a dozvědět se, v čem se zlepšit? Pak zde máme příležitost právě pro Vás!
 

Negotiation Competition je zvláštní typ soutěže Moot Court Competition zaměřena na vyjednávání. Nemálo případů, s nimiž se právníci v praxi setkávají, je často možné vyřešit určitou formou kompromisu při mimosoudním jednání stran. Dosáhnout co nejlepší pozice pro svého klienta je možné jen pomocí dobrých vyjednávacích schopností, které rozvíjí právě projekt Negotiation Competition.
 

Téma: 

Společnost Tikot vyrábějící unikátní součástky do hodinek se dostala do finančních potíží a bylo vyhlášeno výběrové řízení na její prodej. Jediná relevantní nabídka je nabídka společnosti Jemná nástrojárna, s.r.o. Úkolem soutěžících v prvním kole je sepsat dohodu o společném záměru „Letter of intent“ (vzor LOI nalezneš v zadání kvalifikačního kola).

 

Jak bude soutěž probíhat?

Dvoukolová soutěž je určena dvoučlenným týmům studentů právnických fakult České republiky. Písemné kvalifikační kolo spočívá v napsání dohody o společném záměru "Letter of intent". V druhém, ústním kole se již dostanete k samotnému vyjednávání na základě informací společných oběma stranám a tzv. důvěrných informací určených každé straně zvlášť, kdy soutěžní týmy budou vyjednávat mezi sebou. Toto národní kolo se koná dne 30. 11. 2017 v Advokátní kanceláři CHSH Kališ & Partners s.r.o.


Na vítězné týmy čekají kromě zlepšení vyjednávacích schopností i lákavé ceny:

1. místo: 10 000 Kč Voucher Pánské obleky BANDI 5000 Kč, Voucher Living Venues, Voucher na publikace Wolters Kluwer v hodnotě 500,- 
2. místo: 6 000,-, Voucher na publikace Wolters Kluwer v hodnotě 500,- 
3. místo: 3 000,-, Voucher na publikace Wolters Kluwer v hodnotě 500,- 

 

​​
Pravidla a přihlášku naleznete na následujícím odkaze:

 

Zadání kvalifikačního kola naleznete zde: 
https://drive.google.com/file/d/0B4CkXNLr6EscMDNYelhITTFrNFE/view?usp=sharing

Příhlášky je možné zasílat do 5. 11. 2017. V případě dotazů se nás neváhejte obrátit skrz e-mail: negotiation@cz.elsa.org 

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.