ELSA Česká republika » Aktuálně » Vzdělávací aktuality » Negotiation Competition 2016
encth

Negotiation Competition 2016

Autor: ELSA Česká republika, publikováno: 17/04/2016 17:17 | 0 komentářů

Negotiation Competition 2016

Studentská organizace ELSA Česká republika ve spolupráci s advokátní kanceláří Továrek, Horký a partneři a s firmou Wolters Kluwer vyhlašuje soutěž Negotiation Competition.

Rádi byste prověřili či upevnili své vyjednávací schopnosti? Zajímáte se o obchodní společnosti? Chtěli byste mít možnost projevit své dovednosti jak před zástupci advokátní kanceláře, tak před hodnotiteli z řad akademiků? Zde je vaše příležitost!

Negotiation Competition je zvláštní typ soutěže Moot Court Competition zaměřena na vyjednávání. Nemálo případů, s nimiž se právníci v praxi setkávají, je často možné vyřešit určitou formou kompromisu při mimosoudním jednání stran. Dosáhnout co nejlepší pozice pro svého klienta je možné jen pomocí dobrých vyjednávacích schopností, které rozvíjí právě projekt Negotiation Competition.

Dvoukolová soutěž je určena dvoučlenným týmům studentů právnických fakult České republiky. Písemné kvalifikační kolo spočívá v napsání motivačního dopisu klientovi, který hledá právního zástupce. V druhém, ústním kole konaném 12. 5. 2016 se již dostanete k samotnému vyjednávání na základě informací společných oběma stranám a tzv. důvěrných informací určených každé straně zvlášť.

Na vítězné týmy čekají kromě zlepšení vyjednávacích schopností i lákavé ceny:

1. místo – 10 000 Kč, publikace od Wolters Kluwer
2. místo – 4 000 Kč, publikace od Wolters Kluwer
3. místo – publikace od Wolters Kluwer

Vaše přihlášky zasílejte spolu s řešením písemného kola na havlickova@elsa.cz do 1. 5. 2016.

Pravidla soutěže

 

Zadání pro písemné kolo soutěže

 

FB událost

 

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.