ELSA Česká republika » Aktuálně » Vzdělávací aktuality » Legal workshop s Mališ Nevrkla Legal na téma Aktuální otázky náhrady újmy při ublížení na zdraví
THUMBNAIL

Legal workshop s Mališ Nevrkla Legal na téma Aktuální otázky náhrady újmy při ublížení na zdraví

Autor: ELSA Česká republika, publikováno: 13/10/2015 11:01 | 0 komentářů

Legal workshop s Mališ Nevrkla Legal

Advokátní kancelář Mališ Nevrkla Legal ve spolupráci s ELSA ČR připravuje pro studenty právnických fakult tradičně podzimní Legal workshop, tentokrát na téma „Aktuální otázky náhrady újmy při ublížení na zdraví“. Legal workshop, který se uskuteční 27. listopadu od 10:00 hod na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, povede MUDr. Mgr. Daniel Mališ, LL.M., který se medicínskému právu věnuje ve své advokátní praxi.

Na co se můžete těšit?

Účastníky kromě úvodní přednášky čeká diskuse nad dílčími tématy jako klady a zápory Metodiky Nejvyššího soudu k náhradě nemajetkové újmy na zdraví, dvoukolejná právní úprava pro občanskoprávní a pracovněprávní vztahy a mnoho dalších. V rámci workshopu si budete moci také vyzkoušet práci v týmu nebo prověřit své argumentační a prezentační schopnosti – dovednosti tolik potřebné pro Vaši budoucí právní praxi.

Mališ Nevrkla Legal pro studenty

Další vzdělávání studentů a rozvoj jejich právních schopností je jednou z priorit Mališ Nevrkla Legal v souvislosti s dlouholetou spoluprací s ELSA ČR. V tomto ohledu je Legal workshop jedním z nejpřínosnějších projektů, kdy se studentům dostává informací nad rámec výuky na fakultě, ale i přímé zpětné vazby od odborníků s mnohaletými zkušenostmi z praxe.

Pokud Vás zaujalo téma a koncepce Legal workshopu a chtěli byste se jej zúčastnit, zašlete prosím svůj životopis v češtině a angličtině do 18. listopadu na lucie.burdova@mn-legal.eu.  

Věříme, že i Vy oceníte možnost udělat pro své vzdělání něco navíc, a těšíme se na shledanou!

AK Mališ Nevrkla Legal
www.mn-legal.eu    

 

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.