ELSA Česká republika » Aktuálně » Vzdělávací aktuality » Legal Workshop - Náhrada újmy způsobené územním plánováním
mnl web

Legal Workshop - Náhrada újmy způsobené územním plánováním

Autor: Eva Karásková, publikováno: 02/11/2016 18:45 | 0 komentářů

ELSA Česká republika ve spolupráci s advokátní kanceláří Mališ Nevrkla Legal si Vás tímto dovoluje srdečně pozvat na další ročník Legal Workshopu, tentokráte zaměřeného na správní právo, konkrétně na problematiku náhrady újmy způsobené územním plánováním. Workshop se bude konat 2. prosince 2016 od 10:00 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a bude veden Mgr. Janem Pořízkem, specialistou na správní právo a advokátem v advokátní kanceláři Mališ Nevrkla Legal.

Pokud Vás tedy zajímá (nejen to), jaké konkrétní odškodnění této újmy mimo úpravu stavebního zákona připadají v úvahu a jaké jsou jejich hmotněprávní a procesněprávní aspekty, výhody a nevýhody, či jak se na tuto otázku dívá judikatura civilních i správních soudů, neváhejte a přihlaste se na letošní ročník našeho Legal Workshopu.

Nenechte si tedy ujít tuto jedinečnou příležitost dozvědět se mnoho zajímavých a praktických informací z oblasti správního a stavebního práva a přesvědčte se tak na vlastní oči a uši o tom, že tyto právní odvětví nejsou zdaleka tak jednotvárná a nevýživná, jak by se na první pohled v mysli většiny studentů mohlo jevit. Svou účastí na Legal Workshopu se zajisté přesvědčíte o pravém opaku.

Pro všechny bude připraveno malé občerstvení a každému účastníkovi bude rovněž vystaven závěrečný certifikát o absolvování workshopu.

Přihlášky ve formě svého životopisu prosím posílejte do pátku 25. 11. 2016 na e-mail: lucie.burdova@mn-legal.eu.

 

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.