ELSA Česká republika » Aktuálně » Vzdělávací aktuality » ELSA Career je na světě!
jak na praxi

ELSA Career je na světě!

Autor: Rostislav Andrlík, publikováno: 22/04/2014 19:29 | 0 komentářů

ELSA Česká republika má tu čest ti společně s advokátními kancelářemi Allen & Overy, BBH, Havel, Holásek & Partners a Hogan Lovells představit nový projekt ELSA Career!

 

Oč jde?

ELSA se od svého prapočátku zaměřovala na pracovní uplatnění studentů práva, když jejím startovním projektem byly stáže STEP. Postupem času jsme začali pořádat další akce, jako moot courty, streamované přednášky, písemné soutěže aj. Nyní se vracíme ke kořenům prostřednictvím Career. Poskytovat budeme nejen pracovní příležitosti, ale také aktuality z právnického světa, tipy a triky na pracovní pohovory a na worklife-hacking. obecně. 


Pro koho to je?

Jsme primárně studentská organizace primárně zaměřená na studenty práv, ale ztracený s Career určitě nezůstaneš ani jako absolvent, akademik či ostřílený praktik. 

Je to všechno?

Jasně, že ne! Krom dalších funkcionalit, které chceme doplnit (říkejme tomu pracovně Career 2.0) také zanedlouho spustíme Facebookovou soutěž, která se bude částečně opírat jak o identitu ELSA, tak o Career. Čekají tě zajímavé ceny, určitě se nezapomeň zúčastnit!

Career mě zaujal, mohu se nějak zapojit?

Samozřejmě! Pracovní síly není nikdy dost :). Do redakce hledáme každého pro věc zapáleného člověka, který by rád ostatním pomohl. Career vždy bude mít svého zkušeného Directora, od kterého se budeš moci přiučit mnohým dovednostem a určitě nebude proti, pokud jej budeš chtít například doprovodit na schůzku s partnery. 

Zájemci mohou kontaktovat současného Directora pro Career Filipa Drnce - drnec@elsa.cz, viceprezidenta pro marketing Rostislava Andrlíka - andrlik@elsa.cz a současnou hlavu autorů Danielu Wurzlovou - wurzlova@elsa.cz


Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.