ELSA Česká republika » Aktuálně » Vzdělávací aktuality » Akvizice společností, mezinárodní arbitráže v praxi a English drafting
Legal WS AO tverec

Akvizice společností, mezinárodní arbitráže v praxi a English drafting

Autor: Jan Šmok, publikováno: 30/01/2018 17:31 | 0 komentářů

Vážení studenti,

je nám velikou ctí představit Vám jubilejní 10. ročník úspěšného Legal Workshopu, který pravidelně pořádáme s naším generálním partnerem, advokátní kanceláří Allen & Overy.

Jedná se o jeden a půl denní workshop, vedený v anglickém i českém jazyce, který proběhne ve dnech 15. – 16. 3. 2018 a přináší Vám možnost si rozšířit zkušenosti v oblasti English draftingu a zároveň příležitost se seznámit s problematikou akvizic společností a mezinárodní arbitráže.

Celá akce je rozdělena do tematických bloků, které v sobě kloubí představení základních teoretických otázek, vztahujících se k vybranému tématu a jejich následné, co možná nejefektivnější, přenesení do praxe. Nebudete tedy ochuzeni o teoretický základ ani případové studie, které Vám budou vysvětleny opravdovými odborníky na danou problematiku. Na závěr dostanete i certifikát o absolvování, který bude zcela jistě tvořit významnou položku ve Vašem životopisu. Dalším lákadlem je i fakt, že vše proběhne přímo v sídle našeho partnera, advokátní kanceláře Allen & Overy v Praze, která Vás tímto všechny srdečně zve.

Vaše přihlášky prosím zašlete společně s Vaším životopisem v anglickém jazyce na adresu legal.workshop@allenovery.com do 26. 2. 2018, 23:59 CET.

Ubytování pro mimopražské studenty bude zajištěno.


Těšíme se na Vás!

ELSA Česká republika

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.