webthumbnail

Daruj hračku

Autor: ELSA Česká republika, publikováno: 20/09/2015 17:43 | 0 komentářů

ELSA Česká republika ve spolupráci s Allen & Overy pořádá celostátní sbírku hraček pro migrující děti, které kvůli válkám zmítanému Blízkému východu s rodiči i bez nich pochodují Evropou.

Celá řada z nich potřebuje trochu radosti do života, proto jsme se s lokálními skupinami v Brně, Olomouci, Plzni a Praze rozhodli uspořádat tuto sbírku, kterou je naplňována základní vize ELSA "A just world in which there is respect for human dignity and cultural diversity".

V říjnu 2015 tak budete mít jedinečnou příležitost rozsvítit dětské oči radostí z dárku, který právě od vás dostanou. Sbírka bude probíhat v kancelářích ELSA na všech právnických fakultách v České republice a nebude určena jen studentům a akademikům, ale celé právnické obci.

V listopadu budou dary předány Správě uprchlických zařízeních Ministerstva vnitra, která v současnosti ve svých zařízeních eviduje skoro 200 dětí, které čekají na naše hračky. Jejich počet se s očekávanými migračními vlnami bude zvyšovat, proto neváhejte darovat každou hračku v dobrém stavu a udělejte radost těm nejmenším.

ELSA Česká republika pomáhá dětem v nouzi, přidej se i Ty!

Odkaz na facebookovou událost.
Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.