ELSA Česká republika » Aktuálně » Mezinárodní aktuality » Práce v zahraničí. Au pair? Ne, stáž STEP! Newsletter už 16. listopadu 2014!
STEP traineeships

Práce v zahraničí. Au pair? Ne, stáž STEP! Newsletter už 16. listopadu 2014!

Autor: Šárka Dimitriadisová, publikováno: 28/11/2013 12:19 | 0 komentářů

Taylor Wessing, Brusel.
Noerr, Varšava.
Rödl & Partner, Moskva.
CMS Cameron McKenna, Londýn.

Tam všude se v minulém akademickém roce konal STEP (Student Trainee Exchange Programme), tedy program zahraničních stáží. Již 16. listopadu vychází nový Newsletter s čerstvou nabídkou stáží, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám změní život.

Jak to funguje?

Z nabídky si vyberete až tři stáže, na které se budete chtít přihlásit. Kritéria, kterými je nutné se řídit, jsou legal skills, language skills a úroveň studia. Do přihlášky přidáte CV, krátký motivační dopis, odešlete a pak už jen čekáte na výsledky.

V průběhu prosince budou na právnických fakultách přednášky nejenom od lidí, kteří se starají o fungování STEPu, ale také přímo se studenty, kteří se stáží zúčastnili a nabídnou vám své zkušenosti. Informace o nich můžete najít na Facebookové prezentaci jednotlivých lokálních skupin ELSA nebo můžete zaslat dotaz na některou z kontaktních osob níže.

 

Newsletter je dostupný na adrese step.elsa.org!

Pokud vás některá stáž zaujme, napište kontaktní osobě ze své lokálky a ta vám pomůže s aplikančním procesem, či případnými dotazy.

ELSA Brno: lyskova@elsa.cz

ELSA Olomouc: malisova@elsa.cz

ELSA Plzeň: svatosova@elsa.cz

ELSA Praha: korcova@elsa.cz

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.