ELSA Česká republika » Aktuálně » Mezinárodní aktuality » ELSA Moot Court Competition on WTO
A3 print page 001

ELSA Moot Court Competition on WTO

Autor: Iveta Vildová, publikováno: 30/10/2012 22:20 | 0 komentářů

11th ELSA Moot Court Competition on WTO law je tady!

EMCC je simulované soudní jednání řešící spor před Světovou obchodní organizací. Soutěž je otevřená týmům z celého světa. Soutěže se mohou účastnit členové i nečlenové ELSA. Deadline pro písemné podání je 23. ledna 2013. Finální kolo proběhne v Ženevě 30. dubna - 5.května 2013. Zaregistrujte se i Vy a udělejte něco pro svoji kariéru:)

FACE THE GLOBAL CHALLENGE!

Create an opportunity for yourself to learn about other cultures and legal systems in a spirit of critical dialogue and scientific co-operation.

Acquire knowledge of the fastest growing body of law - international economic law.

Accumulate experience to become internationally minded and professionally skilled.

 

Účastnit se může jeden tým za fakultu s 2-4 účastníky.

Soutěže se účastní studenti z celého světa. Probíhají zde 3 samostatná kola. All - America Regional Round (duben, Washington), ELSA Regional Round a Asia - Pacific Regional Round (březen, Tai Pei). Finále proběhne v Ženevě pro 20 nejlepších týmů. 2 regionální kola pro Evropu proběhnou v Rumunsku (Cluj - Napoca) a v Postugalsku (Porto).

 Case napsal prof. Hermann z University v Passau, tématem je:

"High debated issue on exchange - rate systems and subsides in different countries"

 

Veškeré informace a informace o případu naleznete na oficiálním webu www.elsamootcourt.org a na facebooku www.facebook.com/elsamootcourtcompetition.

Přihlásit do soutěže se můžete do 16.prosince 2012. Deadline pro písemné podání je 23. ledna 2013 a finální kolo proběhne v květnu 2013 v hlavním sídle WTO v Ženevě.

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.