ELSA Česká republika » Aktuálně » Mezinárodní aktuality » ELSA Česká republika na mezinárodních setkáních
elsa300x300

ELSA Česká republika na mezinárodních setkáních

Autor: ELSA ČR, publikováno: 29/08/2015 16:36 | 0 komentářů
ELSA Česká republika na mezinárodních setkáních

Poslední srpnový týden a začátek září je pro členy Výboru ELSA Česká republika ve znamení účastí na mezinárodních sjezdech, při nichž se setkávají reprezentanti všech členských zemí ELSA dle zařazení do sekcí, ve kterých působí. Tento týden se v řecké Soluni koná International Presidents' Meeting, kterého se účastní Matěj Benda, prezident ELSA ČR, doprovázený lokálními prezidenty z Prahy a Brna, Nikolou Krátkou a Milošem Pupíkem. 
                       
V průběhu pěti dní plných diskusí, sdílení rad a tipů na následující funkční období a workshopů se více než padesáti účastníkům prezidentského sjezdu naskýtá skvělá příležitost potkat kolegy, se kterými budou spolupracovat na celé řadě projektů v průběhu celého akademického roku 2015/2016. Předně se jedná o studijní výměnné pobyty, moot courty či program zahraničních studentských stáží STEP.
                   
Následující týden pak v italském Salentu proběhne mezinárodní sjezd viceprezidentů reprezentující sekce Akademické aktivity, Semináře a konference a STEP, ELSA Praha pak pořádá mezinárodní setkání tajemníků, pokladníků a markeťáků. Cílem těchto setkání je vedle výše zmíněného také naplňování základní vize ELSA A just world in which there is respect for human dignity and cultural diversity, která je i touto formou naplňována právě díky spolupráci studentů různých kultur ze všech koutů Evropy a přilehlých zemí.
           
             
Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.