ELSA Brno » O ELSA » Partneři

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER ELSA ČESKÁ REPUBLIKA

 


 

Allen & Overy je jednou z předních mezinárodních právních praxí, která na trhu působí již 87 let. Naše stále se rozšiřující síť 44 kanceláří v 31 zemích pokrývá Evropu, Asii, Pacifik, Blízký východ, Severní a Jižní Ameriku a Afriku, 
a díky ní máme jednu z nejrozsáhlejších působností na světě. 
Členství pražské kanceláře v této mezinárodní síti zajišťuje rozsáhlé sdílení znalostí, postupů, schopností a systémů informačních technologií. 

 Od vstupu na český trh v roce 1992 jsme získali pověst jedné z nejlepších kanceláří poskytujících právní služby v České republice. Naší silnou stránkou je kombinace mezinárodních zkušeností s hlubokými znalostmi českého právního a regulatorního prostředí. Většina našich právníků má české občanství, z nichž mnoho dokončilo postgraduální studia v USA, Velké Británii nebo Německu a pracovalo v našich mezinárodních kancelářích, zejména v Londýně. Nyní mají možnost pracovat na těch nejzajímavějších právních případech, a to primárně v anglickém jazyce.

Právě naše česká pobočka Allen & Overy  získala ocenění Czech Law firm of the year 2017 v rámci IFLR Europe awards 2017 a v letech 2014, 2015 a 2016 byla zvolena Top zaměstnavatelem roku v oblasti „Právník“ v průzkumu pořádaném Českou studentskou unií mezi studenty právnických fakult. Práce v naší advokátní kanceláři je nesmírně náročná, ale také obohacující. Vždy po půl roce u nás mají nejen koncipienti, ale i studenti práv možnost navázat spolupráci s jiným advokátem. Formou tzv. „rotace“ se tak mohou seznámit s různými oblastmi práva. Naší předností je týmová spolupráce a komunikativní prostředí, uspějí ale pouze ti nejlepší.

 Těšíme se na setkání s Vámi při některém z našich firemních projektů, jako např. Open days, Legal workshop, letní stáže a mnohé další.

 

Partneři ELSA Brno 


 

ATLAS consulting, dodavatel právního systému CODEXIS®

ATLAS consulting spol. s r.o. je jedním z předních českých výrobců software. Vyvíjí a dodává moderní právní a ekonomické informační systémy pro malé, střední a velké společnosti. Poskytuje efektivní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení. Národní a evropský právní informační systém CODEXIS® je jedinečný zaměřením, výjimečný komplexností a úplností obsahu, originální způsobem zpracování, pestrou řadou výkonných funkcí a mnohými dalšími vlastnostmi, které usnadňují orientaci v národní a evropské legislativě. K dalším produktům společnosti patří např. DAŇOVÁ KANCELÁŘ®, EQUANTA®, LOGINET, THEMIO, OBCHODNÍ KANCELÁŘ®, PRACOVNÍ DOBA, NAVIGAL a další. Systémy jsou vystavěny na modulárním principu, což umožňuje sestavení individuální kolekce prvků dle požadavků a potřeb zákazníka. Společnost ATLAS consulting při rozvoji poskytovaných systémů aktivně spolupracuje s vysokými školami, státní správou a dalšími organizacemi.

Více na internetových stránkách Atlas consulting

 

NÁRODNÍ DIVADLO BRNO, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

(Partner ELSA Brno od roku 2009)

Národní divadlo Brno, je hlavní divadelní scéna v Brně. Divadlo vzniklo podle vzoru Národního divadla v Praze, otevřeného roku 1881, a zahájilo svou činnost v roce 1884.

 

 

Aktuální přehled představení najdete na www.ndbrno.cz

 

 

    Squire Patton Boggs s.r.o., advokátní kancelář
    (Partner ELSA Brno od roku 2007) 

Kancelář Squire Patton Boggs v Praze byla založena v roce 1991 a od té doby zastupuje české a mezinárodní klienty ve významných a komplexních regulatorních, finančních, nemovitostních a podnikových transakcích a právních záležitostech ve střední a východní Evropě. Squire Patton Boggs udržuje rozsáhlou a rozmanitou právní praxi, která kombinuje její komplexní mezinárodní zkušenosti s nezbytnou znalostí místních poměrů. V záležitostech zahrnujících právo EU advokátní kancelář úzce spolupracuje s pobočkou firmy v Bruselu a s dalšími pobočkami v západní Evropě.

V posledním vydání prestižních publikací European Legal 500Global Guide: World’s Leading Lawyers od Chambers and Partners a European Legal Experts od Legalese byla advokátní kancelář Squire Patton Boggs zařazena mezi preferované poradce.

Squire Patton Boggs má ve 46 kancelářích v 21 zemích světa více jak 2600 zaměstnanců. Společně poskytuje klientům jedinečný servis z pohledu teritoriálního rozsahu, hloubky praxe a neobyčejných zkušeností s prolínáním práva, veřejné správy a sféry podnikání.

 


Statutární město Brno
(Partner ELSA Brno od roku 2015)
Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
(Partner ELSA Brno od roku 2016)

bnt attorneys-at-law, s.r.o.
(Partner ELSA Brno od roku 2017)