ELSA Brno » O ELSA » Marketing

Marketing

Marketing patří mezi tzv. podpůrné sekce ELSA. Hlavním úkolem marketingu je především propagace událostí pořádaných dalšími sekcemi ELSA, a to AA, S&C a STEPem. Právě proto je marketing pro ELSA sekcí naprosto nepostradatelnou. V Marketingu vznikají veškeré propagační materiály - letáky, plakáty, reklamní předměty či videa. Zde se dozvíš ne jen to, jak propagační materiály vytvářet ale i jak je propagovat za pomocí aktuálních trendů – web, facebook a další. 

Sekce marketing má velkou výhodu v tom, že se dostává do kontaktu s dalšími odvětvími, jako jsou fundraising, externí komunikace atd., které ti pomohou rozšířit své obzory a získat nové zkušenosti a dovednosti.

Kromě podpory ostatních sekcí má Marketing na starost organizaci jedné z nedůležitějších událostí v ELSA, Job Fair Kontaktu - veletrhu pracovních příležitostí pro studenty právnických fakult z celé republiky. Veletrh bývá na podzim a prezentují se na něm advokátní kanceláře, u kterých mohou studenti zanechat svá CV, popovídat si s jejich zástupci a případně i získat stáž.

Schůzky MKT probíhají každé úterý v době obědové pauzy, tedy mezi 12.40 - 13.30.