IMG 2

Autor: Monika Ngo, publikováno: 14/09/2018 15:17 | 0 komentářů

Počátkem letošního se do Brna sjelo 22 nadšených studentů práv a mladých právníků ze všech koutů Evropy. ELSA Brno totiž pořádala již 6. ročník letní školy IT práva, Brno Summer School on IT Law.

Účastníci měli možnost si na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity vyslechnout přednášející, odborníky a uznávané kapacity z oboru IT Law. Počínaje Annou Suchou z advokátní kanceláře bnt attorneys-at-law a její interaktivní přednáškou na téma „Social media, monitoring of employees from the point of view of GDPR“, přes Ciarána Burkeho, který se do Brna na letní školu vrací rok co rok a letos účastníky obohatil svou přednáškou „Privacy and Surveillence in Digital Age“, po Martina Janáka a jeho „Liability of the provider for the contect in discussion forum“. Každý den probíhal akademický program v dopoledních a odpoledních blocích. Účastníci si chválili jak přednášející, tak vybavení Fakulty informatiky a obzvláště v ocenili klimatizované přednáškové místnosti. Kromě přednášek účastníci navštívili např. i sídlo policejního ředitelství nebo kybernetický polygon.

Každý den po skončení bohatého akademického programu měli účastníci možnost poznat krásy Brna a brněnského nočního života, a to například formou „city rally“, které bylo zakončeno posezením na „Špilasu“ při západu slunce i s členy ELSA Brno a ostatních lokálních skupin ELSA Česká republika. A jelikož se letní škola konala na Moravě, nesměla chybět návštěva Moravské banky vín a nádherného Lednicko-valtické areálu.

Pozitivní zpětná vazba účastníků nás utvrdila v tom, že i tento ročník byl úspěšný a pro účastníky obohacující, a těšíme se, co přinese další ročník brněnské letní školy.

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.