ELSA Brno » Aktuálně » Společenské aktivity » Vánoční večírek 2016
VanocniVecirek2016th

Vánoční večírek 2016

Autor: Kristýna Kubíková, publikováno: 15/12/2015 19:00 | 0 komentářů

Jednou z krásných tradic Právnické fakulty MU je vánoční večírek ve foyer, který každoročně pořádá ELSA Brno. Těšíme se na něj vždy nejen my, ale i další studenti, kteří chtějí za zvuků koled a vůně svařeného vína alespoň na chvíli uniknout zápočtům a předtermínům zkoušek. Letos se tato událost konala 15. prosince.

Přípravy probíhaly už od rána, aby bylo na plánovaný začátek, desátou hodinu, vše nachystáno. U našeho pultu bylo možné zakoupit nejen již zmiňovaný svařák, ale také čaj s rumem nebo kávu, samozřejmě za studentské ceny. A ten, kdo přišel ve svetru s vánočním motivem, dostal svařák jako dárek. Kromě vychutnávání si těchto nápojů byla pro všechny připravena i fotostěna s rekvizitami, workshop na stříhání vloček a seznam dárků „pro něj a pro ni“, na který mohl každý připsat svůj originální nápad. Další možností, jak si zkrátit dlouhou chvíli, bylo přidávání vlastních fotografií na Instagram s hashtagem „vanoceprf“, díky němuž se pak tyto obrázky promítaly na jedné ze stěn foyer.

Ani letos jsme se nevyhnuli problémům s nedostatkem teplého svařáku. I přes naši veškerou snahu museli studenti i vyučující v takovýchto chvílích čekat v dlouhé frontě, za což bychom se rádi omluvili.

Vánoční večírek skončil před osmou hodinou večerní, a my jsme byli velice rádi, že se vás na něm sešlo tolik. Nejednou se stalo, že jste se k nám vraceli pro další a další dávky svařeného vína. A právě díky vám jsme byli schopni nasbírat nezanedbatelný obnos peněz, který věnujeme na charitativní účely.

Moc vám děkujeme a těšíme se na vás i příští rok.

 

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.