ELSA Brno » Aktuálně » Společenské aktivity » Report: Křeslo pro hosta - prof. JUDr. Naděžda Rozehnalová, CSc.
elsalogo4

Report: Křeslo pro hosta - prof. JUDr. Naděžda Rozehnalová, CSc.

Autor: Martin Brabec a Patrik Šnajdr, publikováno: 03/12/2012 14:21 | 0 komentářů

Druhé  Křeslo  pro  hosta  s paní  profesorkou  Naděždou  Rozehnalovou  se uskutečnilo dne 20. listopadu 2012 v kavárně Café GAVIOTA v Moravské zemské knihovně, která se nachází jen pár metrů od Právnické fakulty. Paní profesorka je v současné době děkankou na naši právnické fakultě a mimo to působí i na Katedře mezinárodního a evropského práva. Studenti mají možnost se s ní poprvé potkat na přednáškách z Mezinárodního práva soukromého.

Vzhledem k počtu přihlášených jsme očekávali větší účast, ale ani menší počet příchozích studentů neubral na atraktivitě tohoto neformálního setkání. Díky tomuto menšímu počtu jsme měli opravdu blízký kontakt s paní profesorkou. Celkový počet studentů bychom odhadli cca na 20.
S paní profesorkou jsme se pobavili snad úplně ovšem. Povídali jsme si jak o její práci jako děkanky, tak o jejím volném čase. Dále jsme si popovídali o historii naší fakulty a vůbec o cestě, která vedla až do současného stavu. A nakonec jsme se dozvěděli i o budoucích projektech fakulty a určitých cílech, jichž by se chtělo dosáhnout. 
Akci  jsme  oficiálně  ukončili  lehce  po  půl  osmé  večer.  Po  ukončení  jsme  se rozloučili a vydali se na cestu domů.
Martin Brabec a Patrik Šnajdr
members of S&C ELSA Brno


Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.