ELSA Brno » Aktuálně » Společenské aktivity » Job-fair KONTAKT podzim 2011 Brno
job fair

Job-fair KONTAKT podzim 2011 Brno

Autor: Ján Kvietok, publikováno: 01/10/2011 22:30 | 0 komentářů

V úterý 29. listopadu 2011 budou mít advokátní kanceláře a další společnosti, které mají zájem o studenty práv, příležitost oslovit Vás na akademické půdě Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

KDY: 29. listopadu 2011 od 9:30 do 15:00

KDE: v hale před aulou PrF MU a v multimediální místnosti 038

Studentům tak nabízíme jedinečnou možnost získat zkušenosti s praktickou aplikací práva v těch nejvyhledávanějších a nejprestižnějších advokátních kancelářích České republiky. Job-fair se však budou účastnit i menší společnosti, takže si každý student přijde na své.

Job-fair Kontakt zprostředkovává osobní kontakt firem se studenty, výměny informací, prezentaci advokátních kanceláří či jiných společností a možnost zviditelnit se před nimi jako potenciálními zaměstnavateli.

Za tímto účelem budou po celou dobu konání veletrhu společnostem k dispozici informační stánky v hale Právnické fakulty a asistent z řad členů ELSA. V rámci programu pak budou mít zájemci možnost shlédnout multimediální prezentace firem v přednáškové místnosti (místnost č. 038).

Soupis všech účastnících se společností bude průběžně k dispozici na webových stránkách ELSA Brno a den před akcí na info nástěnce o veletrhu.

Pokyny pro studenty

Všem studentům, kteří mají zájem aktivně se zúčastnit projektu job-fair Kontakt podzim 2011 Brno a pokusit se tak nechat se draftovat jednou z nejprestižnějších advokátních firem, doporučujeme zpracovat si nebo aktualizovat svůj životopis v českém a cizím jazyce. Většina společností požaduje životopis přímo na job-fair. Participující advokátní kanceláře pocházejí z různých právních specializací a jsou partnery velkých zahraničních firem. Proto důrazně doporučujeme kopii životopisu v anglickém, německém nebo francouzském jazyce, podle oblasti Vaší právně jazykové specializace.

V případě Vašeho bližšího zájmu o některé společnosti, budete mít možnost seznámit se s danou firmou, s její strukturou, specializací a postupem práce na multimediální prezentaci, která bude podle rozpisu od 9:40 do 15:00 probíhat v přednáškové místnosti (místnost č. 038).

Projekt job-fair Kontakt je určen hlavně k seznámení se s advokátními kancelářemi - poznat strukturu kanceláře, zjistit o čem je práce v takové firmě, prostudovat firemní materiály, zaměření a specializace kanceláře do určité oblasti práva a informovat se o možnostech potencionální budoucí spolupráce. Proto je job-fair Kontakt určen také studentům nižších ročníků, kteří zde mají možnost všechny výše uvedené příležitosti využít k utřídění si poznatků o právní praxi, které se hodlají v budoucnu věnovat.

Jakékoli dotazy týkající se projektu job-fair Kontakt jaro 2011 Brno Vám poskytneme buď osobně v kanceláři ELSA Brno (míst. 138) nebo na e-mailu: kvietok(zavinac)elsa.cz.

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.