ELSA Brno » Aktuálně » Společenské aktivity » Charitativní vánoční večírek s ELSA Brno
VV2016th

Charitativní vánoční večírek s ELSA Brno

Autor: Adriana Paschková, publikováno: 12/12/2016 11:30 | 0 komentářů

Na Právnické fakultě Masarykovy univerzity se letos již tradičně uskuteční Vánoční večírek. Tentokrát však bude opravdu výjimečný, jelikož se bude jednat o večírek charitativní. Výtěžek z akce poputuje na podporu dětské onkologické kliniky v Brně.

Vánoční večírek se bude konat 20. prosince od 9:30 do 19:30 hodin ve foyer Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Přijďte se naladit na Vánoce, ve společnosti svařáku, cukroví, cupcakes a vánoční hudby. Od 12:45 se můžete těšit na dražbu poukázek vyučujících a vystoupení orchestru Masarykovy univerzity. V 16:30 pak proběhnout hudební vystoupení studentů právnické fakulty. Během celého dne si budete moci zakoupit občerstvení a dárkové předměty, které vytvořili děti z dětské onkologické kliniky. Každý, kdo přispěje bude zahrnut do slosování o lístky do národního divadla v Brně, které proběhne v 19:00.

Zváni jsou, jak studenti, vyučující a absolventi právnické fakulty, tak všichni ostatní, kteří chtějí přispět na dobrou věc a prožít příjemný, vánočně laděný den.

Členové ELSA Brno se na Vás budou těšit!

 


 

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.