ELSA Brno » Aktuálně » Společenské aktivity » Charitativní vánoční večírek pro nadační fond Modrý hroch
VV smnky

Charitativní vánoční večírek pro nadační fond Modrý hroch

Autor: Kristýna Veličková, publikováno: 01/01/2018 20:43 | 0 komentářů

Stejně jako loni jsme i letos za náš studentský spolek ELSA uspořádali Charitativní vánoční večírek, který se konal 19.12.2017. Tentokrát jsme se rozhodli spolupracovat s Nadačním fondem Modrý hroch, který se zaměřuje na pomoc dětem z úrazového oddělení.  

Celý večírek se tradičně konal ve foyer Právnické fakulty MU. Bylo možné si zakoupit sladké i slané pečivo, kterými přispěli studenti a dárkové předměty, které poskytl Modrý hroch. Z prodeje těchto věcí putoval výtěžek rovnou do charitativní kasičky.

 I letos se na této skvělé charitativní akci podíleli naši úžasní vyučující, a to tím, že nabídli různé směnky, které následně studenti dražili. V nabídce byla například sauna, luxusní snídaně, drink či partička squashe. Tímto bychom chtěli poděkovat všem vyučujícím, kteří obětovali svůj volný čas pro dobrou věc! 

Atmosféra v hale byla pohodová, plná radosti, lásky, přátelství, lidskosti a samozřejmě vůně svařáku, což každý ze studentů vždy ocení. Toto výjimečné odpoledne doprovázela živá hudba v podání několika muzikantů. 

Celková vybraná suma činila 17.215 Kč. Jsme moc rádi, že jsme se mohli tímto způsobem podílet na pomoci potřebným a doufáme, že minimálně stejně úspěšný bude i další ročník našeho Charitativního vánočního večírku! 

Pošli tvůj komentář
Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.