ELSA Brno » Aktuálně » Společenské aktivity » Bowlingový turnaj O Pohár prezidenta ELSA Brno
bez obrázku

Bowlingový turnaj O Pohár prezidenta ELSA Brno

Autor: Hanka Pavlišová, publikováno: 29/11/2011 21:00 | 0 komentářů

V úterý 22. 11. 2011 se konal bowlingový turnaj, na který se dostavilo 16 účastníků. Soutěž se konala ve Squash centru Radost, kde jsme obsadili všechny tři hrací dráhy a hned po příchodu jsme se pustili do hry. Hrálo se na dvě hry, s tím, že vyhrává ten, kdo bude mít nejvyšší součet bodů. Po dvou hodinách zábavy vzešel jasný vítěz – Kuba Reindl se svými 252 body. Za ním se umístil Honza Havránek (221 bodů) a třetí místo obsadil Tomáš Pekař (215 bodů). Honza Rosák poblahopřál vítězům a Kubovi slavnostně předal putovní pohár, na který bylo později vyryto jeho jméno a který si nyní můžete prohlídnout v kanceláři ELSA.

Protože po celou dobu večera panovala veselá a přátelská atmosféra, už teď se těšíme na následující turnaj a uvidíme, čí jméno bude na pohár přidáno příště ;-)