ELSA Brno » Aktuálně » Společenské aktivity » Bowlingový turnaj o pohár prezidenta ELSA Brno
bowling 2379051280

Bowlingový turnaj o pohár prezidenta ELSA Brno

Autor: Adriana Paschková, publikováno: 22/03/2016 20:00 | 0 komentářů

Bowlingový turnaj o pohár prezidenta ELSA Brno.

Dne 22. 3. 2016 pro Vás ELSA Brno již po několikáté zorganizovala Bowlingový turnaj o pohár prezidenta ELSA Brno.

Turnaj už tradičně proběhl ve sportovním centru Balkán, který poskytuje výborné zázemí pro tuto akci, jelikož se může pyšnit šesti dráhami se skvělým osvětlením. Bowling Brno také nabízí další možnosti zábavy, jako jsou kulečník, stolní fotbal, šipky, squash nebo oblíbená hra Laser game.

Turnaje se zúčastnilo celkem 24 hráčů, z toho 23 z Právnické fakulty MU v Brně. Konkurence byla opravdu veliká, jelikož jsme zde mohli vidět soutěžit dva z vítězů předešlých ročníků. Naše hráče přišly podpořit i fanynky. Tímto jim velice děkujeme, protože nám pomohly vytvořit skvělou atmosféru. Ceny byly velmi lákavé, a tak se do hry všichni snažili dát maximum.

Výhry byly následující:

• 1. místo: 1 hodina bowlingu, 2x hra Laser game Brno pro dvě osoby v Laser game Brno, láhev kvalitního moku a především zvěčnění jména na poháru prezidenta ELSA Brno.
  • 2. místo: 1 hodina bowlingu a 2x laser grame pro dvě osoby v Laser game Brno
  • 3. místo: 1 hodina bowlingu a 2x laser game pro dvě osoby v Laser game Brno
  • Soutěžící, kteří se umístili na 4. až 7. místě získali také poukaz na hru Laser Game

Tímto bychom  jménem ELSA Brno chtěli poděkovat Bowling Brno za věnování hodnotných a velmi atraktivních cen a poskytnutí prostor pro uskutečnění této akce.

A jak to celé dopadlo?

Na prvním místě se umístil Tomáš Juras s celkovým počtem 285 bodů. Nicméně tento jediný hráč nebyl z Právnické fakulty, a tak jsme mu bohužel pohár předat nemohli. Tomáš to vzal sportovně. Byl rád, že jsme ho nechali hrát a jelikož první místo nečekal, byl i tak potěšen z ostatních cen. Na druhém místě se umístil Jakub Klein s 257 body. Tento hráč, dá se říci, obhájil titul loňského vítěze a získal pohár letos znovu. Na krásném třetím místě se umístil Robert Peša s 252 body. Další pořadí oceněných: Michal Žák, Marek Brada, Vítek Švejda a Kirill Juran.

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit opět příští rok.